team_image
Rektor

Bjørn Berentsen

bjorn.berentsen@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 80/934 38 181

team_image
Assisterende rektor og lærer på Musikk og Vokal

Thorbjørn Thorsen

thorbjorn.thorsen@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 81/934 38 185

team_image
Administrasjon og internatleder

Merete Litland

merete.litland@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 82/404 06 615

team_image
Administrasjon

Kjersti Wallem

kjersti@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 83/482 95 951

team_image
Lærer på Teater og Impro

Cato Jensen

cato.jensen@asanefolk.no
tlf: 976 11 415

team_image
Lærer på Musikk og Vokal / Teater og Impro

Andreas Friis Jørgensen

andreas.jorgensen@asanefolk.no
tlf: 976 41 274

team_image
Lærer på Musikk og Vokal

Karina Opdal

karinaopdal@gmail.com
tlf: 480 69 559

team_image
Lærer på Musikk og Vokal

Angela Vågenes

Permisjon

team_image
Lærer på Globalt Perspektiv - India

Åse Schytte

ase@asanefolk.no
tlf: 959 78 781

team_image
Lærer på Kunstlinjen

Ingunn Halland

ingunnhal@hotmail.com

team_image
Lærer på Latin-Amerika - Cuba og Mexico

Solgun Styve

solgun.styve@asanefolk.no
tlf: 959 21 523

team_image
Spansklærer

Kaja Skoftedalen

kaja.skoftedalen@icloud.com

team_image
Lærer på Skriveverksted

Finn I. Birkeland

finn@asanefolk.no
tlf: 958 19 992

team_image
Lærer på Skriveverksted

Reidun Elise Foldøy

reidunelise@yahoo.com
tlf: 976 08 530

team_image
Lærer på Spilldesign og programmering

Margunn Hindenes

margunn@asanefolk.no
tlf: 415 93 072

team_image
Lærer på Spilldesign og Programmering

Steffen Fureli

steffen.fureli@gmail.com
tlf: 473 50 572

team_image
Lærer på Hestesportlinjen

Marianne Kaarevik

marianne.kaarevik@asanefolk.no
tlf: 952 68 374

team_image
Timelærer

Phoebe Dobey

phoebe@asanefolk.no
tlf: 907 16 481

team_image
Vaktmester

Rune Olsen

rune.olsen@asanefolk.no
tlf: 934 38 186

team_image
Kjøkkensjef

Jahn Erik Askeland

jahn.erik@asanefolk.no
Tlf: 55 39 51 92/456 72 383

team_image
Kokk

Mette Ones Fosse

team_image
Kjøkken

Gerd Andersen

team_image
Kjøkken

Randi H. Jensen