Ansatte på  Åsane Folkehøgskole

Her er vi som jobber på Åsane Folkehøgskole! 

ADMINISTRASJON

Bjørn Berentsen

Bjørn Berentsen

Rektor

bjorn.berentsen@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 80/934 38 181

Thorbjørn Thorsen

Thorbjørn Thorsen

Ass. rektor / Musikk og Vokal

thorbjorn.thorsen@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 81/934 38 185

Merete Litland

Merete Litland

Administrasjon og internatleder

merete.litland@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 82/404 06 615

Kjersti Wallem

Kjersti Wallem

Økonomi

kjersti@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 83/482 95 951

LÆRERE OG DRIFTSPERSONELL

Cato Jensen

Cato Jensen

Teater og Impro

cato.jensen@asanefolk.no 
tlf: 976 11 415

Andreas Friis Jørgensen

Andreas Friis Jørgensen

Musikk og Vokal / Teater og Impro

Angela Vågenes

Angela Vågenes

Musikk og Vokal

angelavaag@hotmail.com
tlf: 400 40 162

Karina Opdal

Karina Opdal

Musikal

karinaopdal@gmail.com 
tlf: 480 69 559

Åse Schytte

Åse Schytte

Global solidaritet - India og Malawi

ase@asanefolk.no
tlf: 959 78 781

Ingunn Halland

Ingunn Halland

Design og arkitektur

ingunn@asanefolk.no 
tlf: 462 39 880

Solgun Styve

Solgun Styve

Latin-Amerika - Cuba og Mexico

solgun.styve@asanefolk.no 
tlf: 959 21 523

Finn I. Birkeland

Finn I. Birkeland

Skriveverkstedet

finn@asanefolk.no 
tlf: 958 19 992

Margunn Hindenes Skjærstad

Margunn Hindenes Skjærstad

Digital animasjon og grafikk

Permisjon

Ørjan Lopez

Ørjan Lopez

Spillutvikling

orjan@illuminegames.com 
tlf: 917 07 367

Rune Olsen

Rune Olsen

Vaktmester

rune.olsen@asanefolk.no 
tlf: 934 38 186

Ørjan Teigland

Ørjan Teigland

Kjøkkensjef

orjanteigland@asanefolk.no
Tlf: 55 39 51 92/934 16 886

Jahn Erik Askeland

Jahn Erik Askeland

Assisterende kjøkkensjef

jahn.erik@asanefolk.no 
Tlf: 55 39 51 92/456 72 383

Mette Ones Fosse

Mette Ones Fosse

Kokk

Nussanat Hopland

Nussanat Hopland

Kjøkken