Ansatte på  Åsane Folkehøgskole

Åsane Folkehøgskole har et bredt sammensatt team av administrasjon, driftsmedarbeidere og lærere. 

ADMINISTRASJON

Bjørn Berentsen

Bjørn Berentsen

Rektor

bjorn.berentsen@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 80/934 38 181

Thorbjørn Thorsen

Thorbjørn Thorsen

Ass. rektor / Musikk og Vokal

thorbjorn.thorsen@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 81/934 38 185

Merete Litland

Merete Litland

Administrasjon og internatleder

merete.litland@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 82/404 06 615

Kjersti Wallem

Kjersti Wallem

Administrasjon

kjersti@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 83/482 95 951

LÆRERE OG DRIFTSPERSONELL

Cato Jensen

Cato Jensen

Teater og Impro

cato.jensen@asanefolk.no 
tlf: 976 11 415

Andreas Friis Jørgensen

Andreas Friis Jørgensen

Musikk og Vokal / Teater og Impro

Karina Opdal

Karina Opdal

Musikk og Vokal

karinaopdal@gmail.com 
tlf: 480 69 559

Angela Vågenes

Angela Vågenes

Musikk og Vokal

Permisjon

Åse Schytte

Åse Schytte

Globalt Perspektiv - India

ase@asanefolk.no 
tlf: 959 78 781

Ingunn Halland

Ingunn Halland

Global design og arkitektur

ingunnhal@hotmail.com 
tlf: 462 39 880

Solgun Styve

Solgun Styve

Latin-Amerika - Cuba og Mexico

solgun.styve@asanefolk.no 
tlf: 959 21 523

Theresa Tankred Hansen

Spansk

Finn I. Birkeland

Finn I. Birkeland

Skriveverkstedet

finn@asanefolk.no 
tlf: 958 19 992

Reidun Elise Foldøy

Reidun Elise Foldøy

Skriveverkstedet

reidunelise@yahoo.com 
tlf: 976 08 530

Margunn Hindenes

Margunn Hindenes

Spillutvikling

Permisjon

Ørjan Lopez

Ørjan Lopez

Spillutvikling

orjan@illuminegames.com 
tlf: 917 07 367

Marianne Kaarevik

Marianne Kaarevik

Hestesport

Rune Olsen

Rune Olsen

Vaktmester

rune.olsen@asanefolk.no 
tlf: 934 38 186

Jahn Erik Askeland

Jahn Erik Askeland

Kjøkkensjef

jahn.erik@asanefolk.no 
Tlf: 55 39 51 92/456 72 383

Mette Ones Fosse

Mette Ones Fosse

Kokk

Gerd Andersen

Gerd Andersen

Kjøkken

Nussanat Hopland

Nussanat Hopland

Kjøkken

Opptaket starter 1. februar og fortsetter til skolen er fulltegnet. Søk gjerne allerede nå for å sikre deg plass!