Ansatte på  Åsane Folkehøgskole

Her er vi som jobber på Åsane Folkehøgskole! 

ADMINISTRASJON

Lena Andresen

Lena Andresen

Rektor

lena.andresen@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 80/411 40 440

Thorbjørn Thorsen

Thorbjørn Thorsen

Ass. rektor / Musikk og Vokal

thorbjorn.thorsen@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 81/934 38 185

Merete Litland

Merete Litland

Internatleder / administrasjon

merete.litland@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 82/404 06 615

Kjersti Wallem

Kjersti Wallem

Administrasjon og økonomi

faktura@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 83 /482 95 951

LÆRERE OG DRIFTSPERSONELL

Cato Jensen

Cato Jensen

Teater og Impro

cato.jensen@asanefolk.no 
tlf: 976 11 415

Karina Opdal

Karina Opdal

Musikal

karinaopdal@gmail.com 
tlf: 480 69 559

Angela Vågenes

Angela Vågenes

Musikk og Vokal

angelavaag@hotmail.com
tlf: 400 40 162

Finn I. Birkeland

Finn I. Birkeland

Skriveverkstedet

finn@asanefolk.no 
tlf: 958 19 992

Åse Schytte

Åse Schytte

Global solidaritet

ase@asanefolk.no
tlf: 959 78 781

Ingunn Halland

Ingunn Halland

Arkitektur og design

ingunn@asanefolk.no
tlf: 462 39 880

Solgun Styve

Solgun Styve

Latin-Amerika - Cuba og Mexico

solgun.styve@asanefolk.no 
tlf: 959 21 523

Ørjan Midthun

Ørjan Midthun

Spillutvikling

orjanmidthun@asanefolk.no
tlf: 928 22 870

Margunn Hindenes Skjærstad

Margunn Hindenes Skjærstad

Digital animasjon

margunn@asanefolk.no

tlf: 415 93 072

Rune Olsen

Rune Olsen

Vaktmester

rune.olsen@asanefolk.no 
tlf: 934 38 186

Ørjan Teigland

Ørjan Teigland

Kjøkkensjef

orjanteigland@asanefolk.no
Tlf: 934 16 886

Jahn Erik Askeland

Jahn Erik Askeland

Assisterende kjøkkensjef

jahn.erik@asanefolk.no
Tlf: 456 72 383

Nussanat Hopland

Nussanat Hopland

Kjøkkenassistent

Mette Ones Fosse

Mette Ones Fosse

Kokk