Ansatte på  Åsane Folkehøgskole

Her er vi som jobber på Åsane Folkehøgskole! 

ADMINISTRASJON

Bjørn Berentsen

Bjørn Berentsen

Rektor

bjorn.berentsen@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 80/934 38 181

Thorbjørn Thorsen

Thorbjørn Thorsen

Ass. rektor / Musikk og Vokal

thorbjorn.thorsen@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 81/934 38 185

Merete Litland

Merete Litland

Administrasjon og internatleder

merete.litland@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 82/404 06 615

Kjersti Wallem

Kjersti Wallem

Administrasjon

kjersti@asanefolk.no
tlf: 55 39 51 83/482 95 951

LÆRERE OG DRIFTSPERSONELL

Cato Jensen

Cato Jensen

Teater og Impro

cato.jensen@asanefolk.no 
tlf: 976 11 415

Andreas Friis Jørgensen

Andreas Friis Jørgensen

Musikk og Vokal / Teater og Impro

Karina Opdal

Karina Opdal

Musikk og Vokal

karinaopdal@gmail.com 
tlf: 480 69 559

Angela Vågenes

Angela Vågenes

Musikk og Vokal

angelavaag@hotmail.com
tlf: 400 40 162

Åse Schytte

Åse Schytte

Global solidaritet - India

Permisjon

Phoebe Dobey

Phoebe Dobey

Global solidaritet - India

phoebe@asanefolk.no
tlf: 907 16 481

Ingunn Halland

Ingunn Halland

Design og arkitektur

ingunn@asanefolk.no 
tlf: 462 39 880

Solgun Styve

Solgun Styve

Latin-Amerika - Cuba og Mexico

solgun.styve@asanefolk.no 
tlf: 959 21 523

Finn I. Birkeland

Finn I. Birkeland

Skriveverkstedet

finn@asanefolk.no 
tlf: 958 19 992

Reidun Elise Foldøy

Reidun Elise Foldøy

Skriveverkstedet

reidunelise@yahoo.com 
tlf: 976 08 530

Margunn Hindenes Skjærstad

Margunn Hindenes Skjærstad

Spillutvikling/Digital animasjon og grafikk

margunn@asanefolk.no
tlf: 415 93 072

Ørjan Lopez

Ørjan Lopez

Spillutvikling

orjan@illuminegames.com 
tlf: 917 07 367

Marianne Kaarevik

Marianne Kaarevik

Lærer
Rune Olsen

Rune Olsen

Vaktmester

rune.olsen@asanefolk.no 
tlf: 934 38 186

Jahn Erik Askeland

Jahn Erik Askeland

Kjøkkensjef

jahn.erik@asanefolk.no 
Tlf: 55 39 51 92/456 72 383

Mette Ones Fosse

Mette Ones Fosse

Kokk

Nussanat Hopland

Nussanat Hopland

Kjøkken